Obrzęk piersi po okresie

mam taki problem bo nie odpuchly mi piersi po okresie a zawsze 1 2 dnia okresu byly juz ok a teraz jestem tydzien po i nadal sa obrzekniete i obolale a okres to w sumie mialam dziwny bo 1 dnia bylo krwawienie a przez kolejne 3 dni juz tylko plamienie a teraz mnie tez brzuch pobolewa jak na okre i. mam takie dziwne skurcze i uklocia co to moze byc? ciaza?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

jeśli był okres to oznacza, że z dużym prawdopodobieństwem nie jest Pani w ciąży. Jeśli obrzęk przez tydzień nie ustąpi proszę udać si do ginekologa.

Pozdrawiam