Obrzęk twarzy i wokół oczu po przebudzeniu

Od pewnego czasu kiedy się budzę rano mam niewielki obrzęk twarzy ale najbardziej dokucza mi obrzęk wokół oczu.Obrzęk ustępuje stopniowo w ciągu dnia i po kilku godzinach już jest nieźle.Lekarz rodzinny przepisał mi tabletki dehistar ale po wzięciu jednej na noc rano byłem już bardzo zapuchnięty a okolice oczu tak zapuchnięte że miałem problem z patrzeniem i cały czas łzawiły.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się ponownie do lekarza rodzinnego. Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć.