Opuchnięte oko po przebudzeniu

witam obudziałm się rano z jednym okiem nieco spuchniętym. W ciągu dnia oko zaczęło ropieć, nie jakoś mocno ale uciążliwie, taką mokrą ropą i spuchnęło jeszcze bardziej, Do tego mam zaczerwienione oko. Co to może być i jak działać?

Lek. Katarzyna Szymczak

Najprawdopodobniej są to objawy zapalenia spojówek, radziłabym udać się do lekarza, najlepiej okulisty.
Pozdrawiam