Opuchnięta twarz i oczy po przebudzeniu

Witam nie wiem co się dzieje , ale pojawia się opuchnięta twarz , konkretnie to gdy rano wstaję mam spuchnięto twarz i oczy . Opuchnięta twarz utrzymuje się przez kilka godzin , i nawet umycie zimną wodą nie pomaga . Dopiero około południa zaczynam wyglądać jak człowiek i moja opuchnięta twarz nie jest tak widoczna . Jaki może być powód , że pojawia się opuchnięta twarz i oczy ? Opuchnięta twarz jest bez względu na to czy się wyśpię czy nie . Zmieniłam nawet poduszkę bo myślałam że opuchnięta twarz to uczulenie na pierze . Zmieniłam krem do twarzy i żel do mycia , odstawiłam nabiał . Skończyły mi się już pomysły , a opuchnięta twarz wygląda strasznie i wszyscy pytają co mi jest . Chcę rozwiązać ten problem i raz na dobre pozbyć się opuchniętej twarzy i oczu . Pomóżcie mi i poradzcie co zrobić .

Witam Panią,

Sugeruję na początek sprawdzić funkcję tarczycy i nerek. Warto oznaczyć TSH i kreatyninę we krwi oraz zrobić kontrolną analizę moczu. Badania należy wykonać na czczo.

Pozdrawiam

Marek Derkacz