Sińce pod oczami i przemęczenie

Od dłuższego czasu mam sińce pod oczami , są dni ze wyglądam jak naćpany (od razu mówię ze nie biorę żadnych prochów , nie palę)do tego mam czasami problem że snem są sporadyczne bóle głowy. Co może być przyczyną czy to oznaką jakiejś choroby czy to zwykłe przemęczenie .

Dzień dobry,

Proszę zgłosić się do lekarza. Trzeba Pana dokładnie zbadać , a w razie potrzeb zlecić dodatkowe badania diagnostyczne. Proszę sobie na początek funkcję nerek - oznaczenie kreatyniny,mocznika we krwi. Niekiedy przy niewydolności nerek występują takie objawy.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz