Uczucie pieczenia powiek

Witam. Mam następujący problem z powiekami - przeważnie nocą powieki górne zaczynają mnie mocno piec a kiedy wstaje sa zaczerwienione i skóra na nich się łuszczy. W przeciągu ostatniego miesiąca zdarzyło mi się to 3 razy i samo ustapiło.

Witam.może to być eczema skóry powiek związana z tym co jest w łóżku chodzi o coś co uczula. Zmienić proszek do prania zmienić pościel w poduszce lub całą poduszkę może to być uczulenie na pierze lub roztocza.pozdrawiam serdecznie

Proszę skonsultować się u okulisty.Można również przeanalizować, czy nie zmieniła Pani w ostatnim czasie płynu do demakijażu,żelu do zmywania twarzy i preparatu do zmywania oczu.