Poranny obrzęk twarzy i dłoni

od kilku dni mam poranny obrzęk twarzy szczególnie pod oczami a także dłoni - obrzęk ustępuje w ciągu dnia po wielu godzinach. Mam 40 lat jestem kobietą przed kilku laty chorowałam na zapalenie miedniczek nerkowych. Co powinnam zrobić przed wizyta u lekarza

Aleksander Ropielewski

Prosze pilnie przeprowadzić badanie oglne moczu i skontaktować isę z wynikami z lekarzem. Objawy jakie Pani opisuje moga być związane z choroba nerek, zwłąszcza z wywiadem odmiedniczkowego zapalenie nerek w pryzszłości.