Obrzmiały i twardy brzuch po poronieniu

Witam! Mam pytanie i będę Państwu niezmiernie wdzięczna za odpowiedź! Mieszkam za granicą i niestety nie mam pewności co do diagnoz stawianych przez lekarzy danego kraju (Dania). Otóż dnia 3.11.14 poroniłam w 6 tygodniu ciąży towarzyszyło temu bardzo silny ból i skrzepy krwi.Do tej pory mam jednak bardzo obrzmiały i nieco twardawy brzuch ,nie mam żadnych boleści.Nie wiem czy jest to normalna reakcja organizmu czy mam powody do niepokoju? Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

sugeruje Pani wizytę u ginekologa. Może to być powiększona macica ale najlepiej aby została Pani przebadana przez lekarza. Bez badanie nie mogę nic więcej powiedzieć.

Pozdrawiam.