Obszar mogący odpowiadać torbieli kieszonki Rathkego w wyniku TK
c oznacza w badaniu TK. w obrębie siodła tureckiego zwraca uwagę obszar hypodesyjny gęstości płynowej mogący odpowiadać torbieli kieszonki rathkego oraz drobne zgrubienia śluzuwki w zachyłkach zębodołowych obu zatok scękowych

MĘŻCZYZNA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania może wskazywać na występowanie zmiany o charakterze torbieli w obrębie siodła tureckiego. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.