Obszar zaburzonego utkania o obniżonym echu na USG piersi

Witam, bardzo proszę o interpretacje wyników usg piersi. Na obwodzie obszar zaburzonego utkania o obniżonym echu wlk.17x7mm, w tej samej piersi zaotoczkowo duktektazja o zagęszczonej zawartości bez unaczynienia wlk 12x5mm, W drugiej 1cm od otoczki obszar dyskretnie zaburzonego utkania wlk 6mm. Czy to łagodne zmiany? Czy powinnam wykonać jeszcze jakieś badania?
ponad rok temu

Witam serdecznie.
Opis podanych zmian nie budzi niepokoju onkologicznego. Na podstawie samego usg nie jesteśmy w stanie w pełni określić charakteru zmian. W każdym przypadku obecności nietypowych obszarów w piersi wskazane jest pogłębienie diagnostyki w postaci wykonania biopsji aspiracyjnej cienkoigłowej.