Obwiązanie bandażem elastycznym po usunięciu guzka z piersi

Witam, wczoraj miałam wykonany zabieg usunięcia guzka z piersi. Proszę mi powiedzieć, jak długo mam być obwiązana bandażem elastycznym? Dziękuję i pozdrawiam.

Na to pytanie odpowie lekarz przeprowadzający operację , powinna być Pani poinformowana przy wyjściu ze szpitala , ( a może tak było ale była Pani tak zestresowana , że Pani tego "nie usłyszała"? Proszę tam zadzwonić i zapytać. zż