Ocena akcji serca u płodu podczas USG dopochwowego

Dzień dobry, czy lekarz podczas dopochwowego badania usg może pomylić bicie serca płodu z biciem serca matki? podczas badania zarodek pozostał nieruchomy mimo "szturchania" macicy przez lekarza, a wszelkie inne, dotychczasowe objawy ciąży (bolesność i obrzmienie piersi, wzrost macicy i obwodu brzucha oraz dyskomfort bólowy w tym rejonie, przyrost masy, uczucie głodu) u mnie ustały, powinnam być w 11 tygodniu ciąży.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Nie ma możliwości aby pomylić bicie serca płodu z biciem serca matki.