Ocena mostu i pracy technika

Czy jeśli technik nie będzie wstanie sprostać moim oczekiwaniom, czy mogę odmówić założenia mostu?zgryz się zgadza, ale nie podobał mi się kształt zębów, były jakby wymięte i źle wyprofilowane.

Witam, jeżeli była przymiarka mostu i Pani nie zgłaszała żadnych zastrzeżeń to był to znak dla lekarza, że akceptuje Pani. Był to moment, kiedy mogła i powinna Pani zgłosić wszystkie swoje zastrzeżenia, jeżeli takie były. Jeżeli tego Pani nie zrobiła to praca została skończona. Jeżeli nie było przymiarki to proszę powiedzieć o swoich zastrzeżeniach lekarzowi. Pozdrawiam

Witam serdecznie,
Wszelkie zastrzeżenia i oczekiwania jeśli chodzi o estetykę pracy należy zgłaszać na etapie przymiarki i mówić o nich wprost swojemu lekarzowi. Uzupełnienie w postaci mostu oprócz funkcji powinno się także cechować jak najlepszą możliwą w danym przypadku estetyką, która powinna się przede wszystkim podobać pacjentowi, czyli Pani.
Jeśli praca została już wykonana i nie zgłaszała pani wcześniej zastrzeżeń co do wyglądu wykonanego mostu, to dla lekarza jest to równoznaczne z akceptacją pracy.