Ocena skuteczności aktywnego kubka

Dzień dobry. Jak Państwo możecie ocenić skuteczność bardzo zachwalanego Aktywnego Kubka? Pozdrawiam serdecznie.

Witam,

Nie ma żadnych badań potwierdzających jego zdrowotne działanie. Wg producentów kubek zmiękcza wodę i aktywuje jony w niej zawarte, co jest prawdą, natomiast fakt, że chudnie się 2 kg miesięcznie nie ma żadnego potwierdzenia w badaniach.

Pozdrawiam