Ocieranie pieprzyka o ubrania

Czy pieprzyk moze poprzez ocieranie o ciuchy zmienic stac sie troche jasniejszy w jednym miejscu a w innym ciemniejszy?

Znamiona zmieniają się z czasem, rosną, zmieniają kolor, nie zawsze równomiernie. Nie ma to nic wspólnego z tarciem o ubranie. Najlepiej pójść do dermatologa na badanie dermoskopowe i sprawdzić, czy wszystko w porządku.