Oczyszczenie organizmu po stosowaniu sterydów anabolicznych

Czy po przyjeciu sterydow anabilicznych ktore wywoły schizofrenie mozna w jakiś sposób odtruć po tym organizm ,pozbyć sie tych substancji z organizmu i przywrócić tym samym prawidłowe działanie mózgu i wyzdrowieć po oczyszczeniu sie i przywróceniu stanu normalności biochemi mózgu czy jest to jakaś droga dla zaburzonego sterydami mózgu do wyzdrowienia z schizofreni i powstałych zaburzeń?

Hipnoterapeuta/Psychoterapeuta kliniczny Frank Barton

Możesz wrócić na normalne tory w stosunkowo krótkim czasie jednak proszę zachować ostrożność w doborze specjalisty i uprzednio skonsultować recepty i to co przepisał ( to odnośnie psychiatry, często lubią "eksperymentować").

Istnieje również możliwość wyjścia bez stosowania farmakologii ale to już zależy od Ciebie jaki rodzaj terapii wybierzesz.

Wszystkiego dobrego

Franciszek Bartkiewicz

Niektóre substancje psychoaktywne mogą "aktywować" proces psychotyczny czy zaburzenia z kręgu schozofrenii (odpowiada za to jeden z genów, który u różnych ludzi ma różne allele i to powoduje, że u jednych podobny proces rozpoczyna się po zażyciu substancji psychoaktywnych, u jeszcze innych nie rozpocznie sie niezaleznie od przyjmowania tych substancji, a u trzeciej grupy rozpocznie sie niezaleznie czy ktos je przyjmował czy nie). Niestety powrót do zdrowia wymaga nie tylko zaprzestania zażywania substamcji psychoatywnych, ale także podjęcia ścisłej współpracy z psychiatrą i leczenia schizofrenii (farmakoterapia, psychoterapia). Samo zaprzestanie używki nie będzie wystarczające. Zachęcam do niezwłocznego zgłoszenia sie do lekarza.