Zmiana odczuć po zapaleniu marihuany

Witam! Mam 21. Chciałem zapytać o palenie marihuany. Mianowicie kiedyś w moim przypadku towarzyszyły temu zupełnie inne efekty niż obecnie. 3 lata temu będąc mniej wiecej w podobnej kondycji fizycznej po zapaleniu odczuwałem euforie, pobudzenie, byłem towarzyski pewny siebie. Spałem jak dziecko . Dzisiaj jest zupełnie odwrotnie. Nie mogę po tym spać, czuje się źle w towarzystwie, czuję sie bardzo zmęczony a nawet jesli zapale o 18 to spac nie moge do 4 rano. Czemu tak sie dzieje?

Witaj! Chciałbym również potwierdzić słowa Mgr Magdaleny Golicz. Przeżywasz w potocznym języku tzw. "bad trip". Narkotyk oddziałuje w negatywny sposób. Zastanów się czy warto brać go dalej? Negatywny efekt może postępować i twój stan zdrowia się pogorszy.

Pozdrawiam serdecznie
http://psychopedagog.eu

Witam. Przy tym wszystkim warto się zastanowić przed czym uciekasz? Euforia trwa krótko, warto zadbać o przeżywanie radości z czynności bieżących. Szybka jazda rowerem też pobudza endorfiny. Wszystkie środku psychoaktywne szkodzą organizmowi. Skoro o tym wiesz i odczuwasz na sobie, to po co chcesz je brać? Pozdrawiam