Palenie marihuany zmieszanej z tytoniem

dzień dobry, moje pytanie to czy tak bardzo popularna trawka jest szkodliwa dla zdrowia,jeśli pali się raz dziennie zmieszaną z tytoniem.

Witam,

To zależy co rozumiemy pod pojęciem "groźna". Z pewnością uzależnia i zapotrzebowanie na jej dawkę będzie rosło. Ponadto zażywana codziennie powoduje problemy z pamięcią, koncentracją oraz regulacją emocji.

Pozdrawiam

Dzień dobry!

Konsekwencje są takie same, jak u osób regularnie palących marihuanę, z tą różnicą, że zmieszana z tytoniem jest nieco mniejszą dawką. Wciąż pozostaje jednak duże ryzyko uzależnienia i wszystkich konsekwencji charakterystycznych dla przyjmowania substancji psychoaktywnych.
Jednocześnie wiele negatywnych skutków ma też samo palenie tytoniu.

Pozdrawiam!