Problem z erekcją od tygodnia

Od tygodnia mam problem ze wzwodem. Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzało. Współżyłem z partnerką nawet 2,3 razy dziennie. Podczas jednego ze zbliżeń penis po prostu opadł, od tej pory nie mogę się podniecić, niekiedy tylko częściowo jest we zwodzie, jednak nadal jest miękki. Do kogo udać się z tym problemem? Dodam tylko, że mam nadciśnienie i niekiedy dochodzi do tego stres.

Witam! Istotnie, stres może w zasadniczy sposób wpływać na występowanie wzwodu oraz jego jakość. Stale towarzyszące nerwowe sytuacje dnia codziennego, jak również stres występujący okazjonalnie mogą skutecznie uniemożliwić osiągnięcie erekcji. Jedynym sposobem przywrócenia prawidłowych funkcji seksualnych jest eliminacja lub znaczne ograniczenie przyczyn stresu - pomocna może być konsultacja z psychologiem. Uregulowanie trybu życia w połączeniu z prawidłową dietą najczęściej prowadzi do ustąpienia zaburzeń wzwodu i przywrócenia pełnej sprawności. Jeżeli jednak, mimo zastosowania się do powyższych zaleceń, poprawa funkcji seksualnych nie jest zauważalna, konieczna będzie konsultacja ze specjalistą urologiem. Pozdrawiam