Problem ze wzwodem w młodym wieku

Witam, mam poważny problem, mam 22 lata i problem z penisem. Mianowicie w przeciągu 2 ostatnich miesięcy miałem możliwość kontaktu fizycznego z dwiema partnerkami tylko problem pojawił się w momencie, gdy okazało się, że mój penis nie może uzyskać pełnego wzwodu i jest sflaczały mimo starań partnerek. Ośmieszyłem się na całej linii, ale dostrzegam tutaj naprawdę poważny problem. Przyczyną bez wątpienia może być nadmiar masturbacji, bo czasami ją uprawiałem po 3 razy dziennie od 16 roku życia i oglądałem naprawdę ostre filmy porno typu fetysz nawet. Dodam, że gdy miałem 17 lat miałem okazję współżyć i wtedy nie było żadnych problemów, teraz pojawiły się problemy. Proszę o pomoc w tym temacie. Obecnie jestem w związku i ta kobieta chce ze mną uprawiać sex, ale za bardzo mi zależy, nie chcę dać klapy po raz trzeci. Mam nadzieję, że są jakieś ćwiczenia, tabletki bez recepty albo sposoby aby mój wzwód był w pełni sprawny w przeciągu najbliższego tygodnia...

Witam! Istotnie, nadmierna masturbacja może być pierwotną przyczyną zaburzeń wzwodu. Dodatkowymi czynnikami obniżającymi jej jakość może być stres, w tym powodowany obawą o satysfakcję partnerki ze współżycia, ale także nieprawidłowa dieta, nałogowe przyjmowanie używek oraz ogólny spadek kondycji fizycznej. Warunkiem przywrócenia pełnej sprawności seksualnej jest, oczywiście, ograniczenie masturbacji, która uzależnia od określonej formy stymulacji członka. Dalsze, nadmiernie intensywne jej praktykowanie może prowadzić do osłabienia reaktywności na bodźce dostarczane podczas stosunku. W omawianym przypadku, zastosowanie się do powyższych zaleceń powinno z czasem skutkować samoistnym ustąpieniem problemów ze wzwodem. W przypadku, gdyby dolegliwość ta utrzymywała się dłużej, konieczna jest konsultacja ze specjalistą urologiem. Pozdrawiam