Odchodzące ze skórą paznokcie po obgryzaniu

witam mam problem z paznokciami ma 35 lat obgryzam od malego ,ostatnie 3 lata kleilam sztuczne,klej kropelka zniszczyl mi wszystko,niema juz prawie nic wszystko odchodzi ze skora ,mam dosc czym smarowac by zaczely rosnac odzywki nie pomagaja,z domu juz nie wychodze do lekarza wstyd mi,POMOZCIE

Aleksander Ropielewski

W pierwszej kolejności należy zaprzestać obgryzania paznokci, a po kilku miesiącach powinny się samoistnie zregenerować. Do tego konieczna jest prawidłowa i zbilansowana w mikroelementy dieta.