Odchudzanie przy braku jednej nerki i zapaleniu błony śluzowej żołądka

Witam Państwa mam pytanie mam 175 cm wzrostu i ważę 77 kg . Mój problem polega na tym że posiadam 1 nerkę i mam zapalenie błony śluzowej żołądka. W związku z tym mam pytanie czy jest to odpowiednia waga do wzrostu czy powinnam jednak tak z kilkanaście kilo jeszcze stracić staram się jeździć dużo na rowerze jeść dużo warzyw czy na chlebek czy tak same. Tylko czy z brakiem nerki i żołądkiem to zdrowo tak się odchudzić czy raczej niebezpieczne. Proszę o rade.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,
proszę rozpocząć leczenie od wizyty w gabinecie dietetycznym, po analizie dietetyk okresli jaki ma Pani procent tkanki tłuszczowej i czy jest wskazanie do redukcji masy ciała.
Pozdrawiam serdecznie