Brak efektów odchudzania a niedosypianie

Witam. Mam 18 lat, 162 cm wzrostu i ważę 58 kilo. Od 2 lat próbuję schudnąć. Codziennie jem ok.1500 kcal, piję zieloną herbatę, dużo chodzę pieszo i jeżdżę rowerem, wykonuje proste ćwiczenia w domu. Niestety nie mam możliwości jedzenia ciepłych posiłków oraz czasem nie dosypiam. Jaka może być przyczyna braku efektów i co może pomóc mi schudnąć?

Witam, przypuszczam, że pomimo że wylicza Pani 1500 kcal to gdzieś pojawia się błąd i energetyczność diety jest ok. 1800 kcal, a przez to nie ma efektów.

Dobrze byłoby zrobić dokładną analizę diety pod tym kątem. Zapraszam do kontaktu w tej sprawie.

Pozdrawiam
Ewa Ceborska
http://food-diet.pl/