Odcinkowe pogrubienie błony śluzowej w pojedynczych komórkach sitowia
Witam. W badaniu TK głowy wyszło: "Odcinkowe pogrubienie błony śluzowej w pojedynczych komórkach sitowia". Co to oznacza?

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie nieprawidłowości w obrębie sitowia. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.