Wynik badania TK głowy 30-latki
W badaniu TK głowy wyszło: 1. Poszerzenie przestrzeni płynowych okolicy płatów czołowych i skroniowych. 2. Karotyzacja lewej tętnicy mózgu tylnej. 3. Odcinkowe pogrubienie błony śluzowe w pojedynczych komórkach sitowia. Co to oznacza? Czy to coś poważnego? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Podany wynik badania wymaga oceny lekarza. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.