Odcinkowe ścieńczenie kości potylicznej w wyniku TK głowy u 13-letniego syna

Witam. Mój syn (13 lat) stracił przytomność jadąc rowerem, upadł. Wykonano mu TK głowy: Wynik: zmian ogniskowych w mózgowiu oraz pourazowych wewnątrzczaszk. nie wykazano. Struktury środk. bez przemieszcz. Przestrzenie płynowe wewnątrzczaszk. w normie. ODCINKOWE ŚCIEŃCZENIE KOŚCI POTYLICZNEJ PO STR. LEWEJ, PRZYŚRODKOWO W OKOLICY JEJ GUZOWATOŚCI NA DŁ.12 MM O RÓWNYCH ZARYSACH. poza tym kości czaszki bez ewidentnych zmian pourazowych. Co ten wynik oznacza? - Jadwiga

Witam. Taki obraz tk może towarzyszyć przebytym we wczesnym dzieciństwie urazom. Nie ma powodów do niepokoju.