Wynik TK w związku z bólami głowy

Witam. Mam 36 lat. Ostatnio w związku z bólami głowy miałem wykonaną TK. Wynik jest następujący: ognisko hypodensyjne w łusce kości skroniowej prawej o śr. ok. 9 mm, o gładkich, nieregularnych zarysach zewnętrznych z odcinkowym- 2 mm defektem warstwy korowej bez widocnych współistniejących zmian śród-pozaczaszkowych. Struktury wewnątrzczaszkowe bez zmian patologicznego wzmocnienia sróczaszkowego. Układ komorowy i przestrzeń podpajęczynówkowa w normie. Co to oznacza? Wg doktora wszystko jest ok.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Ognisko hipodensyjne w kości może być zmianą pourazową. Struktury mózgowia przedstawiają się prawidłowo.
Pozdrawiam