Odcisk po nieodpowiednim obuwiu

witam serdecznie kilka miesiecy temu kupiłem do pracy dosć niewygodne buty w wyniku tego pod poduszeczką duzego palca powstało zgrubienie przypominające odcisk próbowalem u kosmetyczki to usunąć ale pani mi tylko usuneła zgrubioną warstwe skóry a to zgrubienie zostało bylem równiez u chirurga i nie stwierdzzil nid podejrzanego w koncu bylem dzis u pielegniarki w szpitalu żeby mi to przekłuła myslelismy że tam jest woda ale po ukłuciu dosyc grubą igła poplynela tylko krew czy to jakis krwiak pozd

Proponuje "trzymać się" chirurga (może usg?), koniecznie zmienic obuwie , kupic w stoisku Scholla odpowiednia wkladke odciążającą to miejsce stopy i mysle , że potrzeba czasu , a sprawa sama sie rozwiąże. Kontrole chirurgiczne jednak konieczne! zż