Odczucie mdłości u dziecka po jedzeniu

Dobry wieczór, czy w trakcie leczenia wymiotów u dziecka lat 7 po dobie lepszego samopoczucia mogło po zjedzeniu odczuwać mdłości. Czy tsk może być czy znowu cos sie wraca. ..

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, obie sytuacje są prawdopodobne. Proszę obserwować stan dziecka, właściwie nawadniać, a w razie wystąpienia niepokojących objawów skonsultować się z pediatrą. Pozdrawiam