Odczulanie i duszący kaszel

zaczęliśmy odczulanie Staloralem 350 ale przy leczeniu podstawowym - 6 kropel zaczął się duszący kaszel.Mam pytanie czy kontynuować podawanie czy mogę przerwać i podać clatrę.

Lek. Tomasz Budlewski

W sprawie odczulania najlepiej kontaktować się bezpośrednio z lekarzem zlecającym odczulanie. Lekarz ten jest najlepszym specjalistą w tej dziedzinie i będzie wiedzieć jak najlepiej zachować się w takiej sytuacji. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Najodpowiedniejszym zachowaniem byłoby nie podawanie dalej powyższego preparatu oraz bezpośrednie skontaktowanie się z alergologiem