Odczuwanie bólu w prawym łokciu, opuchlizna stopy i zaburzenia widzenia u męża

Witam serdecznie!Moj maz od jakiegos czasu odczowa bol w prawym lokciu,podobno zachodzi mu kosc na kosc,nastepnie w prawej stopie przy malym palcu boli i puchnie na wieczor,rano jest lepiej i tak kilka dni,a do tego od paru dni prawe oko neza zaczelo povolewac i widzi przez mgle.Prosze o odpowiedz ,gdyz sie martwie,a przebywamy w Niemczech.Dziekuje i pozdrawiam.

Dzień dobry,

Z uwagi na zgłaszane dolegliwości powinniście Państwo jak najszybciej skonsultować z lekarzem. Na początku sugerowałbym wizytę u okulisty. Warto również sprawdzić stężenie glukozy we krwi rano na czczo i oznaczyć stężenie kwasu moczowego we krwi. Proszę nie lekceważyć objawów i jak najszybciej udać się do lekarza. Czym wcześniej rozpoczniecie Państwo leczenie, tym będzie ono bardziej skuteczne.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz