Uczucie bujania i utrata widzenia w oku

Dzień dobry, od jakiegoś czasu mam uczucie bujania jest to nie widoczne ale ja to odczuwam, jakiś miesiąc temu w prawym oku straciłam widzenie ale po kilku minutach wróciło, parę dni temu się to powtórzyło ale w lewym oku. Natomiast uczucie bujania zdarza się często.mam także powiększone węzły chłonne u szyi. Proszę o jakąś podpowiedz i czy mam się tym martwić. Dziękuję.

Dzień dobry,

Proszę nie lekceważyć tych objawów. Powinna Pani jak najszybciej zgłosić się do okulisty i neurologa celem oceny. W razie potrzeby wskażą innych specjalistów, którzy powinni Panią zbadać.

Pozdrawiam serdecznie.

dr n.med. Marek Derkacz