Zwłókniały węzeł chłonny lub odszczepienie tarczycy na USG

Witam, Wczoraj byłam na USG tarczycy, lekarz stwierdził w okolicach krtani zwłókniały węzeł chłonny lub odszczepienie tarczycy(o ile dobrze napisałam). twierdzi, że to nic i się z tym nic nie dzieje. Czy faktycznie tak jest?

Dzień dobry,

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na Pani pytanie nie widząc usg. Aby była Pani spokojniejsza, proszę na wszelki wypadek powtórzyć usg tarczycy za ok. 3 miesiące u innego lekarza celem zasięgnięcia jego opinii i porównania wyników badania. Jeśli opinie będą zbieżne, nie musi się Pani niepotrzebne martwić.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz