Utrata ostrości widzenia w jednym oku podczas gorącej kąpieli

witam ostatnio wziełam ciepła a wrecz goraca kompiel i straciłam ostrosc w jednym oku szybko wyszłam z wanny moj organizm ochłonął i wszytsko wróciło do normy co moze byc tego przyczyna ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Trudno jednoznacznie wskazać przyczynę utraty zdolności widzenia w jednym oku. Zdecydowanie proszę jednak nie bagatelizować problemu, tylko niezwłocznie udać się do specjalisty okulisty.