Utrata ostrości widzenia zarówno w okularach, jak i soczewkach

Witam, Przez ostatni miesiac zauwazylem, ze im pozniejsza godzina, moje lewe oko traci na ostrosci zarowno w okularach jak i soczewkach. Wiek: 25 lat Wada: L: -3 P:-3.25 Poszedlem do okulisty, myslac, ze wada w lewym oku po prostu wzrosla od ostatniej wizyty(3 lata). Okazalo sie, ze oczy mam w doskonalym stanie, a wada wciaz jest taka sama. Okulista przepisal sztuczne lzy, ale one nie pomagaja. Mozliwe, ze tutaj dostane jakas rade badz opinie innego lekarza ? Pozdrawiam, Jakub

Witam.a jak Pan ostrosc w OL sprawdzal?.byc moze męczą sie Panu oczy niejednakowo.uzasadnieniem byloby sprawdzic ktore oko jest dominujàce i OL Pan ma lepsze czyli ono wiecej pracuje i sie meczy.prosze tobic przerwy w pracy i pare minut wygladac przez okno zeby puscic akomodacje.ewent.pic tran.pozdrawiam