Odczuwanie mocnych bóli w jelicie

szczególnego poza tym , że mam lekko powiększone jelito grube bo zatrzymał mi się kał.. wyszłam ze szpitala i niestety pomimo tego , że minął już tydzień od mojego wyjścia w dalszym ciągu się źle czuję odczuwam straszny ból w jelicie.. jakby mnie coś skręcało do tego mam odruchy wymiotne i duszności występują.. nie wiem co mam robić już nie ukrywam , że jestem tym przerażona ponieważ pierwszy raz tak porządnie się strułam a nawet nie wiem czym co robić proszę o pomoc.

Aleksander Ropielewski

Bez wykonania dodatkowych badań laboratoryjnych i być może obrazowych trudno jest mi udzielić jednoznacznej odpowiedzi odnośnie przyczyny opisywanych objawów. Jeżeli nadal się utrzymują to proponuje kontakt z lekarzem.