Przewlekłe odruchy wymiotne

Witam, Mam problem od jakiegoś czasu, od grudnia 2015 r, mam ciągłe odruchy wymiotne, najczęściej podczas jedzenia, wyjścia z domu, jeździe samochodem, przy jeździe konnej, próbuję się uspokoić i wmawiam sobie, że przecież noc mi nie będzie. Czasami mam już poprostu dość, boję się gdziekolwiek wyjść, jechać autem, spotkać się ze znajomymi, ledwo sobie już z tym radzę. Robiłam wyniki krewi, nic nie wykazały. Z tego powodu również bardzo schudłam 10kg, gdyż nie mogę normalnie jeść. 54,5kg 171cm

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać sięd o lekarza rodzinnego, o abdaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postęępowanie,.