Odruchy wymiotne i problemy z żołądkiem

Witam Mam dość duży problem z żołądkiem (przynajmniej tak mi się wydaje). Wszystko zaczęło się w kwietniu zeszłego roku tzn. pojawiły się u mnie odruchy wymiotne (same odruchy, nigdy nie wymiotowałem) -po każdym posiłku, -podczas mycia zębów w tyle, -na samą myśl o jedzeniu Każdy mój posiłek to walka, praktycznie nigdy od tego czasu nie czułem normalnego apetytu a wszystko co jadłem, jadłem na siłe. Czy coś wspólnego z tym mają wypryski (syfy) na klacie, które pojawiły się mniej więcej w tym chciałbym żeby to było możliwie dobrze zdiagnozowane. Jedyną opcją na wmiare normalne jedzenie jest duży wysiłek fizyczny, chodzę na siłownie, po siłowni udaje mi się zjeść cały posiłek, jednak ok godz pożniej znowu pojawiają sie odruchy wymiotne, zwłaszcza jak żuje gume lub głośno mówię (w pracy przez hałas musze czasem krzycczeć). jedynym pozytwnym aspektem tej sytuacji jest to że praktycznie rzuciłem papirosy, każde kilka machów powodowało odruch wymiot

W razie dodatkowych pytań podaję e-mail info@swiatdietetyki.pl