Refluks żołądkowo-przełykowy a odruchy wymiotne podczas przyjmowania leków

Choruje na refluks od 6 lat biore nexium 40 mg zawsze przed sniadaniem ale dosc czesto mam odruchy wymiotne i slabne czy to jest normalne przy tej chorobie

Lek. Tomasz Budlewski

A czy występowanie odruchów wymiotnych pojawiły się w ostatnim czasie? Proponuję zgłosić się do gastroenterologa. Być może konieczne będzie wykonanie gastroskopii.