Co powoduje odruchy wymiotne podczas jedzenia?

Dziecko dwa latka podczas jedzienia często ma odruchy wymiotne nieważne co je czasem zdarzy się że zwymiotuje woli płynne posiłki nie toleruje większych kawałków co robić? tak samo podczas płaczu gdy odrazu nie uspokoje córeczki dochodzi do wymiotów. Córeczka na ogół pogodna radosna nie choruje.prosze o radę

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u gastroeneterologa dziecięcego i Ew rozważenie wykonania gastroskopii