Odczuwanie niepokoju i nudności oraz zimne poty

Moje pytanie dotyczy tego iż nieraz zdarza mi się odczuwać niepokój a wraz z nim uczucie nudności jakby napływające falami do tego zimne poty.Czuje się wtedy jakby cały świat się kurczył i napierał na mnie. Towarzyszą temu dziwne myśli związane tylko z jednym konkretnym tematem. Nie zbyt realnym. Zdiagnozowano u mnie niedawno padaczkę. Jestem w trakcie leczenia.Do tego zdarzają mi się zaniki pamięci. Nie pamiętałam np. kodu na domofonie przy wejściu do klatki schodowej.Czego to może być objawem?

Witam Panią
Myślę że warto porozmawiać z lekarzem prowadzącym padaczkę nad lekami które prawdopodobnie Pani zażywa, proszę się dowiedzieć na temat ewentualnych skutków ubocznych. Warto aby Pani skontaktowała się również z neuropsychologiem aby dookreślić czy przypadkiem padaczka nie wyrządziła w Pani układzie nerwowym spustoszeń.
Anna Suligowska

Witam,

świadomość chorego z epilepsją może być zaburzona w sposób jaki Pani opisuje, podczas ataków epilepsji (np.Absencja), objawy takie mogą odbywać się bez skurczów jednak objawiają się na nagłym i krótkim zaburzeniem świadomości, zdrętwiałym wyglądem, przerwaniem podjętej czynności.
Jednakże być może problem, który Pani opisuje, związany jest z tym "jednym konkretnym tematem" o którym Pani wspomina. Może wato porozmawiać z psychoterapeutą o myślach, które Panią niepokoją i pojawiają się podczas tych trudnych momentów.
Dodatkowo zachęcam Panią do omówienia swoich spostrzeżeń z lekarzem neurologiem.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571?fref=nf