Niska samoocena u 21-latka

mam pewien problem ze swą osobowoscia gdy spojrzę w lustro nie podobam się sam sobie to widze i ta kmysilę z e to jest prawda boję sie tego przerarza mnie to nie wiem jak sobiee poradzic proszę o pomoc

Witam...

Konieczne jest osobiste spotkanie z psychoterapeutą, porozmawianie o tej sytuacji, przyczyn tego stanu może być wiele i raczej nie uzyskasz pomocy przez internet, dlatego zachęcam umów wizytę bezpłatną z psychologiem w dowolnej Poradni Zdrowia psychicznego lub prywatnie.
Pozdrawiam zachęcając do wizyty u specjalisty.