Brak odczuwania stresu i innych emocji u 19-letniej osoby

Mam 19 lat, od 2,5 miesiąca nie czuje stresu, emocji, zmęczenia i wyspania się, dodam ze od 2 lat choruje na śnieg optyczny, wcześniej po masturabacji starsznie bolała mnie głowa, ale codziennie bolała mnie okolica czołowa. Od 2 tygodni kręci mi się w głowie i nie moge 'złapać' kontaktu z otoczeniem. Psychiatra wykluczył zaburzenia psychologiczne, proszę o pomoc neurologiczną. Odczuwam tylko ból cielesny, każdy inny nawet głowy jest taki przytłumiony i nie potrafie go zlokalizować.

Dzień dobry,

Proszę udać się na konsultacje do psychoterapeuty, np.: w PZP lub znaleźć poprzez listę certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (lista jest dostępna w internecie).