Odczuwanie pulsowania nerki
Witam, Od pewnego czasu czuję w lewym boku tak jakby pulsowanie nerki. Tak jakby bicie "serca"? Mam kamienie w 2 nerkach, i jestem pod kontrolą nefrologa i urologa. Będę także miał TK aby rozpoznać jak usunąć kamienie bo to nerki podkowiaste. Czy może to być objaw czegoś niepokojącego, mam to pierwszy raz. Przy tym pojawia się również ból nerek, ale jest on w normie jak zazwyczaj. Dziękuję za odpowiedź. pozdrawiam

MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Sugeruję udać się do urologa lub nefrologa celem konsultacji i ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.