Odczyn kostny krawędzi guza prawej kości piętowej
witam dzi s odebrałam opis badania ; i pisze iż Odczyn kostny krawędzi guza prawej kosci piętowej; lewa ko sc rtg bez zmizn. co to oznacza?? Pozdrawiam

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmiany w obrębie prawej kości piętowej. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.