Ból prawego barku promieniujące do ręki i wynik RTG
Mam 58 lat ból prawego barku promieniującego na rękę aż do łokcia nie pozwala mi spać , w dzień jest trochę lepiej. Zdjęcie RTG zdiagnozowano:Umiarkowane zmiany zwyrodnieniowo-wytwórcze stawu barkowego. Co dalej zrobić, czy jest lek na to schorzenie

KOBIETA, 58 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie stawu barkowego. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.