Opis RTG kręgosłupa i silne bóle ręki
Witam właśnie otrzymałam opis z RTG - "Odprostowanie fizjologicznej lordozy kręgosłupa szyjnego ze zmianami zwyrodnieniowo-zniekształcającymi. Zwężenie szpary międzykręgowej C6-C7 oraz widoczne zmiany zwyrodnieniow- zniekształcające pr. stawu brrkowego i stawów łokciowych. Mam 58 lat. Czy to jest niebezpieczne. mam silne bóle od barku przez całą rękę.

KOBIETA, 58 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis wskazuje na występowanie zmian w obrębie szyjnego odcinka kręgosłupa, które mogą być przyczyną dolegliwości. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.