Obniżona wysokość szpary międzytrzonowej
Witam,prosze o interpretacje badania RTG.Obnizona wysokosc szpary miedzytrzonowejC6/C7,w mniejszym stopniuC5/C6.Zniesiona lordoza szyjna.niestabilnosc na poziomie C4/C5.Poczatkowe zmiany zwyrodnieniowe na krawedziach trzonow kregoslupa szyjnego i w stawach unkowertebralnych.

KOBIETA, 46 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie szyjnego odcinka kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.