Opis wyniku RTG stóp
Witam, mama miała robione rtg stóp i w opisie jest napisane niewielkie zmiany typu 0 A w stst MT P 1. Co to oznacza ???

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie pierwszego stawu śródstopno-paliczkowego. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.