Odkrztuszanie krwistej plwociny

Witam! Mam 22 lata. 3 tyg temu byłam przeziebiona. Miałam suchy kaszel. Do tej pory mi nie przeszedł. Dzis podczas kaszlu odkaszlnelam flemge z domieszką czerwonych "wstążek", a później brunatna plwocine. Cxy to coś groźnego? Bardzo proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

wygląda na zapalenie oskrzeli. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.